Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Kubera Krzysztof
Kto jest kim
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
fot: ARC

Od 21 czerwca 2016 r. wiceprezes ds. ekonomicznych w Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego w Bytomiu. 

Absolwent Akademii Nauk Społecznych w Katowicach gdzie uzyskał tytułu magistra ekonomii oraz studiów podyplomowych WNSN w Tychach, SGH w Warszawie i AE w Katowicach. Posiada uprawnienia z zakresu usługowego prowadzenie ksiąg rachunkowych, zasiadania w radach nadzorczych spółek Skarbu Państwa, a także kompetencje w zakresie kontrolingu. Pracę zawodową rozpoczął pod ziemią w górnictwie przechodząc kolejno szczeble kariery zawodowej od stanowiska elektromontera do samodzielnego stanowiska starszego inspektora d/s rozwoju zakładu górniczego o specjalności ekonomika.

Pełnił funkcje kierownicze m.in. w Nadwiślańskiej Spółce Węglowej SA, Rybnickiej Spółce Węglowej SA, Kompanii Węglowej SA, jak również w firmach nie związanych z branżą górniczą.

Od sierpnia 2008 r. do lipca 2013 r. sprawował funkcję członka zarządu, wiceprezesa ds. ekonomiki i finansów w Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego SA.

Od sierpnia 2013 r. do czerwca 2016 r. zajmował stanowisko dyrektora handlowego w Przedsiębiorstwie Kompletacji i Mechanizacji Systemów Automatyki SA w Tychach.

21 czerwca 2016 r. uchwałą zwyczajnego walnego zgromadzenia spółki został ponownie powołany na stanowisko członka zarządu, wiceprezesa ds. ekonomiki i finansów w Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego SA.

Partnerzy portalu