Kontakt

Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.
(dawniej Wydawnictwo Górnicze Sp. z o.o.)
NIP 954-00-06-146

Adres
40-035 Katowice
ul. Jagiellońska 6/10

Telefon
+48 510 094 722

Email
redakcja@nettg.pl
wydawnictwo@wydawnictwo-gospodarcze.pl

NIP
954-00-06-146

Zarząd

Prezes Zarządu, Redaktor Naczelna Anna Zych
azych@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Sekretariat Wydawnictwa

tel. 510 094 722, 577 811 944
wydawnictwo@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Biuro Zarządu

tel. 510 094 722, 577 811 944

Dyrektor
Beata Legomińska
blegominska@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Specjalista
Anna Chojęta
tel. 577 811 944
achojeta@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Reklama i ogłoszenia

reklama@wydawnictwo-gospodarcze.pl
ogloszenia@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Dyrektor
Renata Mordak
rmordak@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Barbara Skrzyczek
tel. 504 039 793
bskrzyczek@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Joanna Celińska-Mysław
tel. 577 822 411
jcelinska@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Jacek Siatkowski - partner handlowy
tel. 603 098 771
jsiatkowski@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Prenumerata

tel. 577 811 944
prenumerata@wydawnictwo-gospodarcze.pl

Redakcja Trybuny Górniczej i portalu nettg.pl
tel. 577 922 911 

Janusz Szymonik – sekretarz redakcji
jszymonik@nettg.pl

Aldona Minorczyk-Cichy – sekretarz redakcji
aminorczyk@nettg.pl

Kajetan Berezowski – starszy publicysta
kberezowski@nettg.pl

Jacek Madeja – publicysta
jmadeja@nettg.pl

Maciej Dorosiński – redaktor
mdorosinski@nettg.pl

Krystian Krawczyk – redaktor portalu
kkrawczyk@nettg.pl

Katarzyna Zaremba-Majcher  – fotoreporter
kzaremba@nettg.pl

Administrator IT portalu

Przemysław Piersiak
admin@nettg.pl

Współpracownicy

Tomasz Rzeczycki
redakcja@nettg.pl