PARTNERZY:
PATRONATY:

Reklama

NETTG.PL – portal o gospodarce i ludziach. Wszystko o przemyśle wydobywczym: górnictwie węgla kamiennego i brunatnego, energii, energetyce jądrowej, miedzi, ropie, surowcach, nowoczesnych technologiach, ekologii, nauce, regionie.

Odbiorcami portalu są przede wszystkim przedstawiciele średniej i wyższej kadry zarządzającej w tych branżach oraz osoby zainteresowane problematyką gospodarczą. W 2017 roku z portalu skorzystało ponad milion użytkowników, głównie w województwach: śląskim, dolnośląskim, małopolskim i mazowieckim.

NETTG.PL dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych dziennikarzy dostarcza kompetentnych informacji, analiz i komentarzy. Zamieszcza również aktualne wiadomości i naukowe publikacje. Prezentuje sylwetki osób liczących się w polskiej gospodarce i w polskiej nauce oraz oferuje szeroki dostęp do archiwum prasowego i informacji przetargowych.

Zapraszamy do współpracy. Oferujemy możliwość zamieszczenia reklamy, tekstów i filmów sponsorowanych, linków w naszym portalu na stronie głównej czy też w wybranej jego części. Proponujemy również inne formy współdziałania. Są to patronaty, szkolenia, przygotowanie konferencji, konkursów i innych wydarzeń specjalnych.

Cennik reklam

Kontakt: 

e-mail: reklama[-at-]wydawnictwo-gospodarcze.pl

Dział Marketingu i Administracji

Renata Mordak - dyrektor
tel. 510 094 751
rmordak [-at-] wydawnictwo-gospodarcze.pl

Joanna Celińska-Mysław – specjalista ds. reklamy
tel. 577 822 411
jcelinska [-at-] wydawnictwo-gospodarcze.pl

Barbara Skrzyczek – starszy specjalista ds. reklamy
tel. 504 039 793
bskrzyczek [-at-] wydawnictwo-gospodarcze.pl

Jacek Siatkowski - partner handlowy
tel. 603 098 771
jsiatkowski [-at-] wydawnictwo-gospodarcze.pl

 

Cena standardowych form reklamowych - banerów uzależniona jest od ich lokalizacji (strona główna, podstrony, wymiary, czas emisji, przygotowanie).

Zamieszczenie banerów różniących się typem, wielkością od oferty przyjmujemy na indywidualne zamówienia zleceniodawców - szczegółowe uzgodnienia z Działem Marketingu i Administracji.

Artykuły sponsorowane, wizytówki, reklama w newsletterze, spoty filmowe przyjmujemy po uzgodnieniu z Działem Marketingu i Administracji.

Zasady publikowania tekstów sponsorowanych dla reklamodawców i handlowców: https://nettg.pl/zasady-dotyczace-tekstow-sponsorowanych

Widoki reklam:

strona główna > zobacz, wersja do wydruku zobacz

widok aktualności > zobacz, wersja do wydruku zobacz

widok kategorii > zobacz, wersja do wydruku zobacz

widok newslettera > zobacz