Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Wardas Aleksander
Kto jest kim
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
fot: Kajetan Berezowski

Były zastępca prezesa zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej ds. technicznych.

Aleksander Wardas w 1987 r. ukończył studia na Wydziale Górniczym Politechniki Śląskiej w Gliwicach, uzyskując tytuł magistra inżyniera górnika. W 1997 r. na tej samej uczelni ukończył studia podyplomowe w specjalności "Zarządzanie Górniczymi Podmiotami Gospodarczymi".

Od początku kariery zawodowej jest związany z branżą górniczą. W latach 1987-2002 był zatrudniony w kopalni Chwałowice gdzie pracował kolejno na stanowiskach od stażysty do głównego inżyniera górniczego - kierownika działu górniczego.

Następnie pracował w kopalni Jankowice gdzie w okresie od 13 maja 2002 r. do 31 stycznia 2007 r. pełnił funkcję naczelnego inżyniera, zastępcy kierownika ruchu zakładu górniczego, a od 01 lutego 2007 r. do 3 listopada2010 r. funkcję dyrektora technicznego - kierownika ruchu zakładu górniczego. Od 04 listopada 2010 r. do 31 grudnia 2011 r. pełnił funkcję dyrektora technicznego - kierownika ruchu zakładu górniczego kopalni Knurów - Szczygłowice, a następnie funkcję dyrektora tej kopalni -  kierownika ruchu zakładu górniczego.

Partnerzy portalu