Logowanie do konta użytkownika
Konto użytkownika
Imię i nazwisko/nick
E-mail
Hasło
Powtórz hasło
Newsletter
Rogala Tomasz
Kto jest kim
a b c d e f g h i j k l m n o p q r s t u v w x y z
fot: PGG

Od 1 maja 2016 r. prezes Polskiej Grupy Górniczej. Od 24 lutego 2016 r. do 30 kwietnia 2016 r. był prezesem Kompanii Węglowej. Na stanowisko prezesa PGG został wybrany 28 kwietnia 2016 r. 

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego na kierunku prawo, specjalizacja prawo finansowe. Ukończył studia podyplomowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego w zakresie prawa Unii Europejskiej oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem na Akademii Ekonomicznej w Katowicach w ramach programu Harzburg Kolleg.

Posiada licencję wydaną przez ministra sprawiedliwości uprawniającą do wykonywania czynności doradcy restrukturyzacyjnego, syndyka, nadzorcy sądowego, tymczasowego nadzorcy sądowego i od 2010 r. prowadzi indywidualną kancelarię. Kancelaria ta specjalizuje się w prowadzeniu postępowania restrukturyzacyjnego, upadłościowego oraz nadzoru w opcji układowej.

Tomasz Rogala jest wpisany na listę biegłych w sądowych Sądu Okręgowego w Katowicach i Sądu Okręgowego w Gliwicach z zakresu m. in. wyceny przedsiębiorstw, szacowania opłacalności postępowań układowych i likwidacyjnych.