Politechnika współpracuje z Rafako
We wtorek 15 grudnia 2009 r. Politechnika Śląska oraz Fabryka Kotłów Rafako SA zawrą porozumienie o współpracy. Umowa zostanie podpisana w sali nr 21 Rektoratu Politechniki Śląskiej przy ul. Akademickiej 2A o godz. 10.00.Politechnika Śląska oraz Rafako chcą połączyć działania w celu rozwoju i doskonalenia nowoczesnych technologii związanych z energetyką, w tym z podnoszeniem