Tauron zadebiutuje na GPW najpóźniej w czerwcu 2010 r.
Wiceminister skarbu Jan Bury powiedział w środę dziennikarzom, że energetyczna spółka Tauron zadebiutuje na giełdzie najpóźniej w czerwcu 2010 roku.- Są już wybrani doradcy prywatyzacyjni. Chcemy podwyższyć kapitał spółki o około 25 proc., a dodatkowo Skarb Państwa zamierza w tym samym czasie sprzedać około 20-25 proc. akcji energetycznej spółki - podkreślił wiceminister