Kompania Węglowa: Ukonstytuowała się Rada Pracowników
Ukonstytuowała się Rada Pracowników Kompanii Węglowej – poinformował portal nettg.pl Grzegorz Herwy, jej wiceprzewodniczący. Przewodniczącym Rady został wybrany Jarosław Grzesik, reprezentujący górniczą „Solidarność”. Wiceprzewodniczącymi zostali Grzegorz Herwy (PZZ „Kadra”) oraz Ryszard Płaza (Związek Zawodowy Górników