Turyści lubią stacje Orlenu
Stacje benzynowe PKN Orlen zostały wyróżnione tytułem „Korona Turystyki 2010” jako najchętniej wybierane przez turystów – dowiedział się portal nettg.pl z informacji przekazanych przez koncern. Celem plebiscytu, zorganizowanego przez magazyn „Polska wita” było wyłonienie marek, miejsc i regionów cieszących się największą