TytułyBezpieczny Oddział\" rozdzielone
Pięć oddziałów wydobywczych z kopalń węgla kamiennego, rud miedzi i gazu ziemnego zostało laureatami konkursu "Bezpieczny Oddział". Został on ogłoszony przez - działającą przy Wyższym Urzędzie Górniczym - Fundację Bezpieczne Górnictwo im. prof. Wacława Cybulskiego - poinformowała nettg.pl Jolanta Talarczyk, rzecznik prasowy WUG.Konkursowa kapituła - jej