Wodzisław Śląski przygotowuje się do centralnych zawodów ratowniczych
We wrześniu w Jaworznie i Wodzisławiu Śląskim odbyły się okręgowe zawody ratownicze. Zamykały one eliminacje drużyn do najważniejszej dorocznej rywalizacji ratowników górniczych. W Jaworznie, spośród 14 uczestników najlepsze wyniki uzyskały reprezentacje ZG „Sobieski” oraz Ruchu Brzeszcze z kopalni „Brzeszcze-Silesia”, trzecie miejsce zajęli ratownicy z Ruchu Wesoła