Prof. Wiesław Blaschke przezesem SITG
W piątek, 7 listopada odbyły się wybory prezesa Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Górnictwa. Wśród 62 głosujących, aż 61 osób wskazało na profesora Wiesława Blaschke. Prof. Blaschke ma 67 lat. Jest absolwentem Wydziału Górniczego Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Studium Doskonalenia Kadr Kierowniczych przy Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Pracę zawodową rozpoczął w 1963