Artystka z Łodzi triumfowała sympozjum rzeźbiarskim „Landek 2010”
W Ostrawie dobiegła końca kolejna edycja międzynarodowego sympozjum rzeźbiarskiego „Landek 2010”. Portalowi nettg.pl miło jest donieść, że polska artystka - Agnieszka Mikołajczyk z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi triumfowała pracą zatytułowaną „Artificial life” (Sztuczne życie). Impreza tradycyjnie odbywała się na terenie Muzeum Górniczego w