Nowy prezes Odlewni Żeliwa
31 października 2008 r. Walne Zgromadzenie Odlewni Żeliwa S.A. podjęło uchwałę o powołaniu Mariana Bąka na stanowisko prezesa zarządu spółki. Zastąpił on pełniącego dotąd tę funkcję, Leszka Jarno.Marian Bąk pełnił do niedawna funkcję prezesa Zarządu Centrali Zaopatrzenia Hutnictwa. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Krakowie, gdzie ukończył Wydział