Współdziałanie w ochronie klimatu
Dzisiaj w Warszawie rozpoczyna się spotkanie wysokiego szczebla, w którym uczestniczyć będą przedstawiciele 23 państw odpowiedzialnych za 80 procent emisji dwutlenku w świecie.Dwudniowa, międzynarodowa Konferencja „Summit on Sectoral Cooperation”, której pomysłodawcą jest wicepremier Waldemar Pawlak, prawdopodobnie będzie bezprecedensowym wydarzeniem. Organizatorzy mają