Greenpeace wysypał przed warszawskim Sheratonem 4 tony węgla
Ekolodzy z Greenpeace Polska wysypali przed hotelem Sheraton w Warszawie 4 tony węgla brunatnego. To akcja wymierzona przeciwko krajom, które emitują najwięcej dwutlenku węgla do atmosfery. W hotelu odbywa się spotkanie ministrów gospodarki dwudziestu krajów, które znajdują się w czołówce jeśli chodzi o emisję dwutlenku węgla - podał portal bankier.pl powołując się na