Ważne: premier jedzie do Katowic
Do Katowic przyjedzie premier Ewa Kopacz - podaje TVP Info. Według niepotwierdzonych informacji ma przystąpić do rozmów z górniczymi związkowcami o godz. 17. Dołączy do rozmów plenarnych w sprawie naprawy Kompanii Węglowej, które trwają od godz. 14 w gmachu Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego.