Co po kopalni Piast? Bieruń już planuje zagospodarowanie terenów
Bieruń już planuje zagospodarowanie terenów po kopalni Piast, która ma fedrować do 2035 r. Podsumowano tam projekt dotyczący koncepcji dla pokopalnianych obszarów. O rezultatach prac poinformował Urząd Miejski w Bieruniu. W auli Powiatowego Zespołu Szkół w Bieruniu odbyło się spotkanie podsumowujące Laboratorium Projektu, które zostało zrealizowane w ramach Regionalnego