Ropa w górę po podpisaniu umowy o tarczy
Ropa drożeje na giełdzie w Nowym Jorku z powodu obaw, że może dojść do zakłóceń w dostawach surowca z Morza Kaspijskiego po podpisaniu umowy USA z Polską o budowie tarczy antyrakietowej - podają maklerzy.W środę rosyjskie MSZ podało w komunikacie, że Rosja na rozwój amerykańskiej tarczy antyrakietowej w Europie odpowie nie tylko drogą protestów dyplomatycznych - napisała