Po kolejnym wypadku nadzór górniczy skontroluje kopalnięBielszowice\"
Nadzór górniczy zapowiada szczegółową kontrolę w kopalni Bielszowice. W bytomskim szpitalu zmarł 43-letni górnik, który tydzień temu został ciężko ranny w tym zakładzie. Do 23 wzrosła w poniedziałek liczba górników, którzy od początku roku zginęli przy pracy w polskim górnictwie.- W miniony piątek w tej samej kopalni doszło do śmierci 28-letniego elektromontera; teraz