KGHM dzielił się chińskimi doświadczeniami na Forum Ekonomicznym
W dniach 8-11 września br. w Krynicy odbywało się XX Forum Ekonomiczne, w którym wzięło udział ponad 2300 uczestników z prawie 60 krajów. Wśród przedstawicieli największych firm Europy Środkowej i Środkowo-Wschodniej obecni byli reprezentanci KGHM Polska Miedź SA. Miedziowy koncern w trakcie forum zorganizował panel dyskusyjny pod hasłem: "Klucz do