KW: Jest porozumienie! Strajk odwołany!
W piątek, około 19.30, dwanaście organizacji związkowych z Kompanii Węglowej i przedstawiciele zarządu spółki podpisali porozumienie kończące spór zbiorowy. Tym samym odwołany został strajk ostrzegawczy zaplanowany na poniedziałek 20 września. - To były najtrudniejsze negocjacje od momentu powstania Kompanii Węglowej – ocenił na gorąco w rozmowie z