Górnictwo: samorządowcy poznali program naprawczy KW
- Mogę państwa uspokoić, że nie ma planów likwidacji kopalń. Przygotowujemy proces łączenia zakładów, który w obecnej sytuacji spółki jest niezbędny – wyjaśnił Marek Uszko, wiceprezes Kompanii Węglowej podczas spotkania z samorządowcami z gmin górniczych.Odbyło się ono w czwartek, 12 grudnia, w siedzibie spółki w Katowicach -