Górnictwo: związki spotkają się z radą nadzorczą KW
Po zerwaniu 16 stycznia negocjacji nad programem restrukturyzacji Kompanii Węglowej nic nie wskazywało na możliwość powrotu do rozmów. Tymczasem, jak informuje biuro prasowe śląsko-dąbrowskiej Solidarności, 31 stycznia rada nadzorcza Kompanii Węglowej spotka się z przedstawicielami związków zawodowych.