Szachiści uczcili pamięć górników z Wujka
W minioną niedzielę w Domu Kultury kopalni Wujek odbył się Memoriał Szachowy „Dziewięciu z Wujka” poświęcony pamięci górników poległych podczas pacyfikacji kopalni w 1981 roku.Organizatorem imprezy był Społeczny Komitet Pamięci Górników KWK Wujek oraz Zarząd Regionu Śląsko-Dąbrowskiego NSZZ „Solidarność”.- Pragniemy w tej formie uczcić pamięć górników, którzy