Awansowali do „Złotego Finału”
Dobre wieści nadeszły z Ostrawy. W miniony weekend reprezentacja polskich górników złożona z pracowników kopalń Kompanii Węglowej: „Bolesław Śmiały” i „Piast” zakwalifikowała się do „Złotego Finału” Międzynarodowego Turnieju Bowlingowego o Puchar Tygodnika „Hornik”. Zainaugurowane w marcu zawody rozgrywane są w kręgielniach Ostrawy, Frydka Mistka, Karwiny i