ZG Sobieski zaprasza do filharmonii
Dział spraw socjalnych Zakładu Górniczego Sobieski organizuje wyjście do Filharmonii Śląskiej w Katowicach, na koncert z cyklu podwieczorek muzyczny „Mistrz i uczeń”. Chociaż koncert odbędzie się 27 kwietnia, zapisy są już na ukończeniu. W programie koncertu znajdzie się suita „Hiszpańskie skrzypce” Luisa de Pablo oraz koncert skrzypcowy D-dur opus 35 Piotra Czajkowskiego.