Pierwszy turniej skata pod ziemią
W ostatnie sobotnie przedpołudnie w podziemia Zabytkowej Kopalni „Guido” w Zabrzu zjechało ponad 70 osób. Nie po to jednak, żeby podziwiać atrakcje przygotowane dla zwiedzających to miejsce turystów, ale żeby rozegrać pierwszy w historii tej gry turniej skata sportowego pod ziemią.– To pierwsza taka impreza w skali światowej, myśleliśmy nawet o zaproszeniu przedstawicieli