Brzeszcze-Silesia: Czterdziestu na Jasną Górę
Około 40 krwiodawców z kopalni Brzeszcze-Silesia będzie mogło uczestniczyć w XI pielgrzymce na Jasną Górę. Zarząd Klubu Honorowych Dawców Krwi organizuje ją na sobotę 24 maja. Jednak już jutro, w godzinach od 6.00 do 8.00, w siedzibie NSZZ „Solidarność” w Ruchu Brzeszcze przyjmowane będą zapisy chętnych na wyjazd do jasnogórskiego sanktuarium. Zapisy tych, którzy nie