Energetyka lekceważy sojusz dużych firm
Firmy chciały wspólnie kupować energię, bo to taniej. Niestety, producenci nie śpieszą się z ofertami. URE alarmuje: to może świadczyć o patologii!Pod koniec sierpnia pisaliśmy na łamach "PB" o tworzącej się właśnie "energetycznej grupie zakupowej". Chodziło o grupę siedmiu najbardziej energochłonnych zakładów przemysłowych w Polsce, które zrzeszyły się, by wspólnie