PGNiG chce uruchomić eksploatację złoża Kościan nawet bez porozumienia z KGHM
Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo (PGNiG) zamierza uruchomić wydobycie gazu ze złoża Kościan nawet, jeśli nie porozumie się ostatecznie z KGHM Polska Miedź, który miał być jednym z głównych odbiorców tego złoża, wynika ze środowych wypowiedzi wiceprezesa PGNiG Sławomira Hinca - podał onet.pl za doneisieniami PAP.- Będziemy uruchamiać produkcję ze złoża Kościan -