Dialog chce pozyskać z GPW ok. 150 mln zł
Telefonia Dialog, należąca do KGHM, planuje przeznaczyć na inwestycje 1,2 mld zł w latach 2009-2015, a z giełdy chce pozyskać ok. 150 mln zł.Emisja na nie więcej niż 25 proc. akcji przewidziana jest na drugą połowę 2009 roku, ale zależy to od sytuacji na giełdzie.- Chcemy sprzedać w ofercie w granicach 25 proc. akcji nowej emisji i pozyskać z tego 150 mln zł (...) spodziewamy