Politechnika Śląska: Giełda minerałów na Wydziale Górnictwa i Geologii
W najbliższą sobotę 21 listopada w Muzeum Geologii Złóż na Wydziale Górnictwa i Geologii rozpoczyna się XXVI edycja Giełdy Minerałów, Skał i Skamieniałości. Impreza połączoną będzie z kiermaszem biżuterii i pamiątek.Organizatorzy zachęcają do odwiedzenia ekspozycji, podczas której można będzie oglądać i nabywać okazy minerałów i skamielin, wyroby z kamieni