WUG: Spotkanie z przedsiębiorcami aspirującymi do poszukiwania i eksploatacji gazu
W czwartek, 7 października br. w Wyższym Urzędzie Górniczym odbędzie się otwarte spotkanie z przedsiębiorcami, zainteresowanymi poszukiwaniami i eksploatacją gazu ziemnego z łupków gazonośnych - dowiedział się portal nettg.pl z informacji przekazanych przez urząd.Spotkanie ma dostarczyć gościom WUG wiedzy między innymi na temat wymagań, które - w myśl Prawa