PGE i EPH kończą badanie Energii
Według oficjalnego harmonogramu prywatyzacji Energii Polska Grupa Energetyczna i czeski Energeticky a Prumyslovy Holding mają do 15 września skończyć badanie prawno-finansowe spółki – poinformował portal parkiet.com Już w najbliższych dniach rozpoczną się rozmowy o ostatecznych warunkach, na których jeden z inwestorów może kupić od Skarbu Państwa