Zewnętrzna polityka energetyczna UE priorytetem polskiej prezydencji
Przygotowania do objęcia przez Polskę przewodnictwa w Radzie UE oraz priorytety polskiej prezydencji w dziedzinie energetyki były głównym przedmiotem dzisiejszych (31 marca) rozmów wicepremiera, ministra gospodarki Waldemara Pawlaka z Güntherem Oettingerem, komisarzem UE ds. energii –dowiedział się portal nettg.pl z informacji przekazanych przez resort gospodarki.