Sejm: premier Morawiecki o energetyce
Energetyka jest jedną z dziedzin, w której liczę na zgodną wspólną pracę całej wysokiej izby - mówił podczas expose we wtorek, 12 grudnia, w Sejmie premier Mateusz Morawiecki. Jak podkreślił, w przypadku polityki energetycznej kraju trzeba jasno zdefiniować polskie interesy i obrać wspólną politykę rozwoju, która przetrwa "wiele kadencji sejmowych". Choć węgiel w polskiej