Finał Dźwiękowej Akademii Dziedzictwa Górniczego już 4 grudnia. Zagrają orkiestry dęte
Świętowanie Barbórki tuż-tuż, a jak wiadomo tego dnia nie może zabraknąć orkiestry górniczej. W rytmie orkiestr górniczych 4 grudnia będzie świętować Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. To tu powstał projekt zatytułowany Dźwiękowa Akademia Dziedzictwa Górniczego. Już 4 grudnia zabrzmi finał projektu Dźwiękowa Akademia Dziedzictwa Górniczego, czyli spotkanie pokoleń,