Polski samochód elektryczny zjedzie z linii produkcyjnej w Jaworznie w roku 2029. Pomoże w tym tajwański koncern
Partnerem strategicznym ElectroMobility Poland dla projektu budowy hubu elektromobilności w Jaworznie będzie tajwański koncern Foxconn - poinformował na czwartkowej konferencji prasowej minister aktywów państwowych Wojciech Balczun.