Lotos na targach ONS
Grupa Lotos weźmie udział w Offshore Northern Seas (ONS) -uznanych za jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów branży poszukiwawczo-wydobywczej na świecie. Impreza odbędzie się w dniach 26-29 sierpnia w Stavanger, norweskiej stolicy przemysłu naftowego – poinformowało biuro prasowe paliwowego koncernu.Stoisko Grupy LOTOS zaprezentuje działalność koncernu w