Kancelaria prezydenta zaprosiła wdowy i sieroty do pałacyku w Wiśle
Rodziny 20 górników, którzy zginęli podczas wrześniowej katastrofy w kopalni „Wujek” Ruch „Śląsk” zostały zaproszone przez kancelarię prezydenta Lecha Kaczyńskiego do pałacyku w Wiśle.Wdowy po górnikach wraz z małymi dziećmi będą przebywać w prezydenckiej siedzibie pomiędzy 6 a 12 grudnia. Od 14 do 21 lutego w Zameczku zorganizowane zostanie zimowisko dla sierot po