Kopalnia „Siltech” zawarła kontrakt z EC Będzin
Prywatna kopalnia „Siltech” z Zabrza zawarła kontrakt na dostawy węgla z Elektrociepłownią Będzin.Kontrakt podpisany został wczoraj, 22 grudnia. Do końca 2010 roku Zakład Górniczy „Siltech” zobowiązał się dostarczyć będzińskiej elektrociepłowni 45 tys. ton węgla. Wartość umowy opiewa na 10 mln zł.