Bełchatów: unijne rozmowy o wpływie przemysłu na środowisko
W ramach polskiego przewodnictwa w Radzie Unii Europejskiej w Bełchatowie rozpoczyna się w czwartek 14 lipca spotkanie wiceministrów państw unijnych ds. energii. Będą rozmawiać o tym, jak zmniejszyć niekorzystny wpływ przemysłu na środowisko naturalne. Polskę będzie reprezentował wiceminister gospodarki Marcin Korolec.Urzędnicy chcą wypracować tzw. mapę drogową,