Sejm: Prawo energetyczne znowelizowane
Sejm znowelizował w piątek 15 lipcaustawę Prawo energetyczne. Posłowie przyjęli wszystkie trzy poprawki zgłoszone w drugim czytaniu. Pierwsza poprawka wykreśla zapis obligujący firmy, które ubiegają się o określenie warunków przyłączenia do sieci nowych instalacji, do dostarczenia wypisu i wyrysu z miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, studium uwarunkowań