Murcki-Staszic: 88 studentów zakończyło praktykę
Miesięczną praktykę w kopalniach Katowickiego Holdingu Węglowego zakończyło dziś (29 lipca) 88 studentów wydziałów górniczych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Na wakacje wszyscy wyjeżdżają z wynagrodzeniem za cztery tygodnie pracy. Natomiast dziesiątka najlepszych - a więc tych, którzy uzyskali najwyższe