Górnictwo: wojewoda zjechał do górników w Sosnowcu
Piotr Litwa, wojewoda śląski, o 11.45 w piątek (26 września 2014 r.) zjechał razem z prezydentem Sosnowca i prezesem spółki Kazimierz-Juliusz na poziom 650 m, gdzie spotka się ze 165 górnikami, którzy od środy protestują na dole, żądając zaległej sierpniowej wypłaty i rozwiązania konfliktów, które narosły po nagłej decyzji KHW o ekspresowej