Wybory: uczestnicy debaty portalu górniczego w Sejmiku
Cztery z pięciu osób, które brały udział w zorganizowanej przez portal górniczy nettg.pl debacie przedwyborczej „Jeśli nie górnictwo, to co?" dostały się do Sejmiku Województwa Śląskiego.Przypomnijmy, że naszymi gośćmi byli: Bożena Borys-Szopa startująca z listy Prawa i Sprawiedliwości, Stanisław Dąbrowa - kandydat Polskiego Stronnictwa