Spółka planuje wydobycie węgla na przyszły rok
W przyszłym roku planujemy wydobycie węgla kamiennego na poziomie ok. 9,1 mln t; rozmawiamy ze stroną społeczną o pakiecie pracowniczym - powiedział prezes LW Bogdanka Kasjan Wyligała. Prezes kopalni w Bogdance odpowiadając na pytanie o planowane wydobycie węgla w przyszłym roku powołał się na strategię spółki. - Strategia zakłada w najbliższych latach wydobycie średnio na