W Górniczej o negocjacjach płacowych i przyszłości Śląska
W najbliższym wydaniu „Górniczej” - które ukażę się w czwartek, 20 lutego - swoją uwagę skupiamy na rozmowach płacowych, które odbywają się w Polskiej Grupie Górniczej. Z zarządem spółki i stroną społeczną mają spotkać się wicepremier Jacek Sasin oraz wiceminister aktywów państwowych Adam Gawęda. Ponadto podsumowujemy konferencje „Śląski ład – tereny