Branża w okresie epidemii - o tym w najnowszej Górniczej
Epidemia koronawirusa w dalszym ciągu jest tematem numer jeden w praktycznie wszystkich światowych mediach. Dominuje on również w najbliższym wydaniu Trybuny Górniczej. Sytuacja ma bowiem coraz większy wpływ na branżę wydobywczą. Krajowy Sekretariat Górnictwa i Energetyki NSZZ Solidarność zaapelował do rządu aby pomoc w ramach tzw. tarczy antykryzysowej objęła również firmy z